Про нас

Компанія ПВТП «АКРОПОЛІС» є офіційним представником бренду Medeli в Україні.

Компанія Medeli була заснована у 1983 році у містечку Шеньчжень, провінції Гуандун у Китайській Народній республікі. Спочатку компанія не була орієнтована на виробництво електромузичних інструментів. Першим продуктом, який Medeli випустили на ринок у 1984 році, був текстовий процесор. Він не отримав масового поширення через те, що був розрахований лише на внутрішній ринок Китаю. У той самий час компанія починає розробки власних музичних інструментів.

До 1988 компанія представляє свій перший синтезатор Medeli MC-3A. Ця модель мала 49 клавіш і звуковий процесор власної розробки. Популярність нової моделі була настільки велика, що незабаром він продавався більш ніж у 90 країнах світу. Обсяг продажів MC-3A перевищив 1 мільйон екземплярів.

У 1995 році Medeli відкриває нову власну фабрику все в тому ж Шеньчжені, що виробляє музичні інструменти і досі. З кожним роком заводські площі, котрі займає Medeli збільшуються. На початку свого шляху Medeli займала близько 35,000 кв. м, а в наш час, з відкриттям ще одного виробництва в Чжухай, компанія займає вже більше 100,000 кв. метрів.

Технології та обсяги виробництва

Одним із пріоритетних напрямків у діяльності компанії є інновації у галузі електронних музичних інструментів. Компанія Medeli має власні студії звукозапису, на яких записуються професійні музиканти. І вже потім на основі цих записів будується звучання інструментів Medeli.

Середньорічний обсяг продажів синтезаторів та цифрових піаніно Medeli наближається до 1,500,000 екземплярів. Це стало можливим завдяки тому, що Medeli організувала на своєму виробництві повноцінне конвеєрне складання. Частка ручної праці мінімальна, а це означає, що ви отримуєте якісний серійний продукт, виготовлений з урахуванням найвищих вимог.

Цікаво відзначити, що раніше компанія Medeli займалася виробництвом OEM-продукції для таких гігантів індустрії, як Yamaha та Casio. Обсяг виробленої для них продукції досягав 300,000 інструментів щорічно. А це означає, що Medeli має досить великий потенціал для розвитку.

На даний момент Medeli є найбільшим самостійним виробником електронних музичних інструментів у Китаї (за обсягом загальносвітового продажу за 2010 рік).

Місія компанії

Вся продукція Medeli виробляється з урахуванням двох фактів, які є основою бізнесу:

  • Виробляти надійну та якісну продукцію.
  • Розробляти інструменти із турботою про клієнта та врахування його потреб.

Завдяки цим особливостям компанії Medeli вдається бути успішною і завжди слідувати останнім тенденціям на музичному ринку.

Персонал Medeli

Не секрет, що основою будь-якої компанії є люди, які там працюють. У компанії Medeli працює близько 100 осіб у відділі розробок, саме вони й складають ядро компанії, і 1200 працівників займається збиранням інструментів на фабриці. Завдяки такому штату компанія легко справляється із будь-якими труднощами.